Skocz do zawartości
Administrator

exot1c

Administrator

Ostatnia wygrana exot1c w dniu 18 Października

Użytkownicy przyznają exot1c punkty reputacji!

Reputacja

22 Młody

3 obserwujących

O exot1c

 • Tytuł
  Silver Elite Master

Informacje o użytkowniku

 • Imię
  Szymek

Kontakt

 • Steam
  xksenony
 • GG
  62113939

Ostatnie wizyty

620 wyświetleń profilu
 1. Co to jest za skarga, mam im zabrać admina za to, że slayowali Ciebie jak byłaś afk? Nie masz jakichkolwiek dowodów + skarga moim zdaniem nie ma sensu.
 2. Jedyne co mi nie pasuje w podaniu to estetyka, zajęłoby Ci to kilka minut a podanie lepiej by się czytało i wyglądałoby lepiej. Masz dużego plusa, że potrzebujemy redaktorów, bo aktualnie nikt nie zajmuje się tym działem. Wiek jest okej, aktywny też jesteś. Nie pasuje mi jeszcze twój staż i leciutkie błędy w podaniu, takie jak brak spacji po dwukropku. Ja jestem za okresem próbnym dwóch tygodni.
 3. WYMAGANIA Znajomość ortografii i interpunkcji na bardzo dobrym poziomie, Umiejętność w pisaniu teksów, Minimalnie 15 lat, Umiejętność pracy w grupie, Brak ostrzeżeń, Doświadczenie na poziomie dobrym, Przynajmniej jeden wywiad na forum. WZÓR Imię: Wiek: Doświadczenie: Coś o sobie (minimum 10 zdań): Kontakt: Przykładowy wywiad:
 4. WYMAGANIA 70 postów na forum, Minimalny staż na forum to dwa miesiące, Minimum 16 lat (są wyjątki), Ortografia na poziomie bardzo dobrym, Brak ostrzeżeń na forum, Znajomość regulaminu forum na poziomie bardzo dobrym, Nazwa tematu [MODERATOR] [NICK] WZÓR Imię: Wiek: Doświadczenie: Coś o sobie (minimalnie 6 zdań): Kontakt: 10 reklam sieci:
 5. polska rest in pis XDD

×
×
 • Dodaj nową pozycję...