Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon na forum

Na forum pojawił się nowy styl. Jeżeli znalazłeś błąd lub masz propozycję zgłoś to w tym temacie.

Zobacz Temat

Nowy szablon na forum

Na forum pojawił się nowy styl. Jeżeli znalazłeś błąd lub masz propozycję zgłoś to w tym temacie.

Zobacz Temat

Nowy szablon na forum

Zobacz Temat

zbanowany Odwołanie by Peter

Peterxd

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Peter

SID: STEAM_1 : 0 : 728228604

Link do bana: http://sylubans.xaa.pl/amxbans/ban_list.php?bid=198

Serwer:JailBreak

Nick admina banującego:XiZQ

Wycinek z konsoli:

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin XiZQ. 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Peter 
[AMXBans] Reason : ' Cheaty ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.alkoskill.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 728228604 ' 
[AMXBans] Your IP : 'xd' 
[AMXBans] ========================================

Edytowane przez Dejtru
  • Przykro mi 2
Odnośnik do odpowiedzi

Witam na tym demo chyba jedynie dwie akcje były gdzie jego celownik cały czas przemierza za kimś głownie chodziło mi o te demko ( http://w19.hltv.org.pl/srv68206/HLTV-2103011413-jail_minecraft_v3.dem.zip ), które przeanalizowałem dużo osób mu zarzuciło aima i to słusznie przeanalizuj @ Dejtru  i @ Tonkotsu od 16:44 tam sie zaczyna gdy wpuściłem ich do portali celownik ma dziwne małe przejścia za głowami raz przeskakuje z jednej strony na drugą są to dosyć małe przeskoki ale strasznie nie naturalne gdy celownik podczas kucania przemierza za głowkę przez ułamki sekund oraz przy samej końcówce według mnie zalicza dziwne wychylenie na przeciwnika za sciana gdzie chwilkę wcześniej miał skok celownika.

Czekam na waszą wypowiedź.

Dziękuje i Do zobaczenia. 

Edit. Ta akcja co opisał tontoksu ewidentnie potwierdza używanie aim locka przez ciebie powiedz mi kto podczas strzelania w ct przeskakuje sobie na głowę terrorysty.

Dla mnie wniosek pozostaje jeden /BAN ale niech zrobi to inny ubt z powodu, iż ja nadałem bana.

Edytowane przez XiZQ
  • Przykro mi 2
Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wieczór. Obejrzałem sobie całe demko najdokładniej jak mogłem i muszę przyznać, że było parę dość ciekawych akcji, ale wybrałem parę ciekawszych. Jedna była już na samym początku w 01:43 minucie demka, aż Ciężko mi powiedzieć co zrobił twój celownik. Mogło być to spowodowane jakimś lagiem lub czymś podobnym, ale też ciężko mi w to uwierzyć bo twój ping trzymał się naprawdę dobrze jak i również twoje pakiety. Druga akcja była w 18:45 twój celownik lekko skoczył na głowę przeciwnika plus wychyliłeś się naprawdę z wielką pewnością i od razu wiedziałeś gdzie jest twój przeciwnik.

Na ten moment wstrzymam się z moim ostatecznym głosem w tej sprawie ponieważ chciałbym usłyszeć jeszcze wypowiedź @ Dejtruoraz chciałbym z nimi porozmawiać już na spokojnie na ts'ie

Do usłyszenia.:dogeheart:

PS. Jak coś jeszcze ciekawego znajdę to dopiszę <3

Edytowane przez Tonkotsu
Odnośnik do odpowiedzi

1:43  ++b  szejk+skok na tt

17:35  +b szejk+lock

18:45 -b normalny strzał

Gdyby nie pierwsza akcja w demku, miałbym wątpliwości. Ostateczna decyzja to ban zostaje.

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.